Proiect ue

Proiect finantat din Fondul Social European prin Programul Operational Capital Uman 2014-2020

Lista planurilor de afaceri – Etapa 1 – Centru Regional de Sustinere si Dezvoltare a Antreprenoriatului Social

Blog

Lista planurilor de afaceri – Etapa 1

În calitate de Beneficiar, FUNDAȚIA EMMA, împreună cu partenerii ASOCIAȚIA EUROACADEMIA, EXELO TRAINING & DEVELOPMENT SRL și PUBLIC CREATION SRL, derulează proiectul “Antreprenoriat social de succes în regiunea Sud-Muntenia”, cod MySMIS 127253. Proiectul are o valoarea totală de 13.870.417,24 lei, din care asistența financiară nerambursabilă a Uniunii Europene este de 11.719.736,16 lei.

Se ataseaza lista cu planurile de afaceri admise in etapa 1 de verificare.

CONCURS PLANURI DE AFACERI

Lista Planuri de Afaceri admise in Etapa 1

evaluare administrativă și a eligibilității

Nr crt.

Nume Prenume candidat

Denumirea

Planului de Afacere

Judet

Nr.data inregistrare

Admis

1

Andone Marius Daniel

Fast-Food mobil – FOOD TRUCK

Ialomita

09/17.01.2020

DA

2

Andrei Stroe

3D Print Hub

Teleorman

04/06.01.2020

DA

3

Apostol Valentina

Cosmetizarea animalelor de companie

Calarasi

15/30.01.2020

DA

4

Berechet Aurelia

SEEDS OF LIFE – Productie mobilie pentru persoane cu nevoi special

Arges

29/10.02.2020

DA

5

Birsan Iulian

Activitati sportive si recreative

Calarasi

16/04.02.2020

DA

6

Birsan Jenica

Spalatorie auto

Calarasi

08/15.01.2020

DA

7

Burtea Gabriela

3DA – Tehnologii noi în sprijinul oamenilor

Dambovita

30/10.02.2020

DA

8

Catalin Cosmin Cristian

Spalatorie camioane

Prahova

20/05.02.2020

DA

9

Catalin Marinela Gabriela

Salon infrumusetare -COAFOR

Prahova

17/04.02.2020

DA

10

Costache Ioana

Proiectare si executie instalatii de utilizare gaze naturale.

Prahova

10/20.01.2020

DA

11

Cretu Maria

Lucrari de constructie a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale.

Dambovita

18/04.02.2020

DA

12

Folteanu Mirela

Atelier de constructii, decoratiuni si amenajari interioare.

Dambovita

19/05.02.2020

DA

13

Fotescu Carmen

Servicii de contact si call center

Prahova

13/27.01.2020

DA

14

Fotescu Catalin

Servicii de gazduire date si aplicatii

Dambovita

02/23.12.2019

DA

15

Gheorghe Cristian

Activitati de intretinere peisagistica

Prahova

21/06.02.2020

DA

16

Gheorghe Maria Madalina

Activitati de inchiriere si leasing cu alte masini, echipamente si bunuri tangibile  – AUTORULOTA

Prahova

11/20.01.2020

DA

17

Gligor Gabriel

Club social pentru organizare evenimente, inclusiv caritabile

Prahova

31/10.02.2020

DA

18

Grigore Violeta

Infiintarea unei intreprinderi sociale in vederea integrarii pe piata fortei de munca a persoanelor din grupurile vulnerabile, care va activa in domeniul formarii profesionale, in judetul Dambovita

Dambovita

07/10.01.2020

DA

19

Huditoiu Miruna Adriana

Coferatie

Prahova

14/27.01.2020

DA

20

Iancu Cristina

Lucrari de sapatura si terasament pentru retelele de apa, canalizare si conducte de gaze natural

Prahova

12/24.01.2020

DA

21

Ionescu Florentina

EDITURA – suport de cunoastere

Arges

28/10.02.2020

DA

22

Iurie Rodica

Edit Shoes

Ialomita

23/07.02.2020

DA

23

Lazea Raluca Elena

“Concept food for ALL”-Motto-ul “O masa calda pentru voi, va fi o bucurie pentru noi.”

Arges

24/09.02.2020

DA

24

Oprea Gabriela

Centru educational non-formal pentru copii din scoala primara si pentru adulti GO4Sollutions

Prahova

32/10.02.2020

DA

25

Oprea Ionut Alexandru

Casa Bela – firna de constructii specializata in renovarea si repararea interioarelor si exterioarelor cladirilor rezidentiale

Teleorman

06/08.01.2020

DA

26

Pita Cristan

Lucrari de constructii a drumurilor si podurilor

Prahova

05/07.01.2020

DA

27

Serban Alexandra Andrada

21Photography SRL

Arges

26/09.02.2020

DA

28

Serban Alexandru Antonel

3D Wizard- cresterea accesului la educatie practica in domeniul tehnologiei 3D, prin infiintarea unui atelier de realizare produse la comanda, utilizand tehnologia de printare 3D si CNC

Arges

25/09.02.2020

DA

29

Silivestru Elena

Execuția branșamentelor și extinderilor de conducte gaze natural

Prahova

03/06.01.2020

DA

30

Sorici Carmen

Societatea Cooperativa Meșteșugărească 45+ – acronim: SCM45+

Teleorman

01/19.12.2019

DA

31

Stanciu Ion

Reciclarea materialelor plastic, in vederea producerii de filament pentru imprimarea 3D

Arges

27/09.02.2020

DA

32

Tacina Florentina

Magazine online cu jucarii si jocuri pentru copii

Giurgiu

33/10.02.2020

DA

33

Tudor Petre

Fondarea unei intreprinderi sociale in domeniul interpretarii muzical-artistice, in judetul Ialomita

Ialomita

22/07.02.2020

DA

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Pentru informaţii detaliate despre celelalte programe cofinanţate de Uniunea Europeană, vă invităm să vizitaţi www.fonduri-ue.ro
Conţinutul acestui site nu reprezintă în mod obligatoriu poziţia oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României. Termeni și condiții de utilizare